Diploma de paste cu fluturi - Diplome Prescolari | Eduprescolar.ro

Diploma de paste cu fluturi

Cod Produs: DPS07

Diploma de paste cu fluturi, format A4. Optiune personalizare.

Diploma de paste cu fluturi – Diplome prescolari

pentru activitati si concursuri cu ocazia sarbatorii pastelui.

“Diploma de paste cu fluturi” poate fi personalizata cu datele gradinitei, sigla, nume educatoare, director etc. In functie de gradul de personalizare pretul variaza.

1. fara personalizare – diploma este asa cum se vede pe site (fara textul “EDUprescolar.ro”).

2. personalizarea simpla – personalizarea presupune introducerea de date ca: nume gradinita, localitate, nume educator etc.

3. personalizare complexa – personalizare ce presupune, pe langa caracteristicile personalizarii simple, modificari mici de grafica, introducere de text, inserare sigla si alte mesaje.

4. personalizare complexa “+” – personalizare ce presupune, pe langa caracteristicile personalizarii complexe, introducerea numelui participantului (si/sau fotografia acestuia) si mesaj personalizat pentru fiecare participant in parte.

Cod Produs: DPS07 Categorii: , ,

Fi primul care adauga recenzie “Diploma de paste cu fluturi”