Diploma cu elefant | EduPrescolar

Diploma cu elefant

Diploma cu elefant, format A4. Optiune personalizare.

“Diploma cu elefant” poate fi personalizata cu datele gradinitei, sigla, nume educatoare, director etc. In functie de personalizare si de format pretul variaza.

1. fara personalizare – diploma este asa cum se vede pe site (fara textul “EDUprescolar.ro”).

2. personalizarea simpla – personalizarea presupune introducerea de date ca: nume gradinita, localitate, nume educator etc.

3. personalizare complexa – personalizare ce presupune, pe langa caracteristicile personalizarii simple, modificari mici de grafica, introducere de text, inserare sigla si alte mesaje.

4. personalizare complexa “+” – personalizare ce presupune, pe langa caracteristicile personalizarii complexe, introducerea numelui participantului (si/sau fotografia acestuia) si mesaj personalizat pentru fiecare participant in parte.

Cod Produs: DPA32 Categorii: , ,

Fi primul care adauga recenzie “Diploma cu elefant”