Diploma absolvire albinute

Diploma de absolvire cu albinute, format A4. Optiune personalizare.

Diploma absolvire albinute

Diplome cu mascote – Diplome prescolari

pentru gradinita si clasa pregatitoare

Diploma de absolvire cu albinute poate fi personalizata cu datele gradinitei, sigla, nume educatoare, director etc. In functie de personalizare pretul variaza.

1. fara personalizare fata/ baiat – diploma este asa cum se vede pe site (fara textul “EDUprescolar.ro”).

2. personalizarea simpla fata/baiat – personalizarea presupune introducerea de date ca: nume gradinita, localitate, nume educator si nume director.

3. personalizare complexa fata/baiat – personalizare ce presupune, pe langa caracteristicile personalizarii simple, modificari mici de grafica, introducere de text, inserare sigla si alte mesaje. Personalizarea nu presupune si numele copiilor.

Cod Produs: DPA74 Categorii: , , ,

Fi primul care adauga recenzie “Diploma absolvire albinute”