Diploma “Adio gradinita” ingerasi

Diploma “adio gradinita” cu ingerasi, format A4. Optiune personalizare.

Diploma adio gradinita ingerasi

Diplome cu mascote – Diplome prescolari

pentru gradinita si clasa pregatitoare

“Diploma “adio gradinita” cu ingerasi” poate fi personalizata cu datele gradinitei, sigla, nume educatoare, director etc. In functie de personalizare pretul variaza.

1. fara personalizare fata/ baiat – diploma este asa cum se vede pe site (fara textul “EDUprescolar.ro”).

2. personalizarea simpla fata/baiat – personalizarea presupune introducerea de date ca: nume gradinita, localitate, nume educator etc.

3. personalizare complexa fata/baiat – personalizare ce presupune, pe langa caracteristicile personalizarii simple, modificari mici de grafica, introducere de text, inserare sigla si alte mesaje.

Cod Produs: DPA75 Categorii: , , ,

Fi primul care adauga recenzie “Diploma “Adio gradinita” ingerasi”