Diploma buburuza craciunita

Cod Produs: DIM06

Diploma buburuza craciunita, format A4. Optiune personalizare.

Diploma buburuza craciunita

“Diploma buburuza craciunita” poate fi personalizata cu datele gradinitei, sigla, nume educatoare, director etc. In functie de personalizare si de format pretul variaza.

1. fara personalizare – diploma este asa cum se vede pe site (fara textul “EDUprescolar.ro”).

2. personalizarea simpla – personalizarea presupune introducerea de date ca: nume gradinita, localitate, nume educator etc.

3. personalizare complexa – personalizare ce presupune, pe langa caracteristicile personalizarii simple, modificari mici de grafica, introducere de text, inserare sigla si alte mesaje.

Fi primul care adauga recenzie “Diploma buburuza craciunita”