Diploma pentru prescolari absolvire ciupercute | Eduprescolar.ro

Diploma pentru prescolari absolvire ciupercute

Diploma prescolari absolvire ciupercute, format A4. Optiune personalizare.

Diploma prescolari absolvire ciupercute

Diplome cu mascote – Diplome prescolari

pentru gradinita si clasa pregatitoare

“Diploma prescoari absolvire ciupercute” poate fi personalizata cu datele gradinitei, sigla, nume educatoare, director etc. In functie de personalizare pretul variaza.

1. fara personalizare fata/ baiat – diploma este asa cum se vede pe site (fara textul “EDUprescolar.ro”).

2. personalizarea simpla fata/baiat – personalizarea presupune introducerea de date ca: nume gradinita, localitate, nume educator etc.

3. personalizare complexa fata/baiat – personalizare ce presupune, pe langa caracteristicile personalizarii simple, modificari mici de grafica, introducere de text, inserare sigla si alte mesaje.

Cod Produs: DPA62 Categorii: , ,

Fi primul care adauga recenzie “Diploma pentru prescolari absolvire ciupercute”