Mascote ciupercute pentru decorarea peretilor clasei

Resurse si Idei
Din dragoste pentru cei mici

Produs standard

Cod Produs: IDM08

Mascote ciupercute pentru decorarea grupei / clasei ciupercutelor.

Mascote ciupercute pentru decorarea peretilor clasei. Decoratiuni si Decoruri | Mascote

pentru grupe de gradinita si clasa pregatitoare

Set mascote ciupercute pentru decorare grupa/clasa

Setul contine 30 de piese decupate pe contur si plastifiate lucios, astfel: 5 ciupercute cu dimensiuni variabile,  intre 25 cm/17 cm si 20 cm/15 cm, 16 flori mici cu dimensiunea de 5 cm/5 cm si 9 flori mari cu dimensiunea de 8,5 cm/8,5 cm.

Ai nevoie de alte mascote? Daca nu gasesti ce cauti, cu siguranta le vom face si pentru grupa / clasa ta! Ce mascota are clasa ta?

Contacteaza-ne pe asistentaclienti@eduprescolar.ro sau pe pagina noastra de facebook si vom face  mascote si pentru prichindeii tai!

Vrei si alte produse de decor cu diverse mascote? Contacteaza-ne la tel: 0728 481 364.

6 planse A4, landscape, pdf

Recomandare:

Tiparire carton gros > 160g si laminare lucioasa. Pentru un efect deosebit se recomanda decuparea pe contur.

Fi primul care adauga recenzie “Mascote ciupercute pentru decorarea peretilor clasei”

Nu exista recenzii momentan.

S-ar putea să-ți placă și…

Salvate 0