Mascote stelute pentru decorarea peretilor clasei | Eduprescolar.ro

Mascote stelute pentru decorarea peretilor clasei

Cod Produs: IDM03

Mascote stelute decupate pe contur si laminate pentru decorarea grupei / clasei stelutelor.

Mascote stelute pentru decorarea peretilor clasei. Decoratiuni si Decoruri | Mascote

pentru grupe de gradinita si clasa pregatitoare

Set mascote stelute pentru decorare grupa/clasa

Setul contine 31 de piese decupate pe contur si plastifiate lucios, astfel: 5 stelute cu dimensiunea de 19 cm/19 cm, 16 flori mici cu dimensiunea de 5 cm/5 cm si 10 flori mari cu dimensiunea de 8,5 cm/8,5 cm.

Ai nevoie de alte mascote? Daca nu gasesti ce cauti, cu siguranta le vom face si pentru grupa / clasa ta! Ce mascota are clasa ta?

Contacteaza-ne pe comenzi@eduprescolar.ro sau pe pagina noastra de facebook si vom decora si clasa/grupa prichindeilor tai!

Vrei si alte produse de decor cu diverse mascote? Contacteaza-ne la tel: 0728 481 364.

carton 200g, plastifiere lucioasa – 150 mic, decupare pe contur, dimensiuni variabile

Cod Produs: IDM03 Categorii: ,

Fi primul care adauga recenzie “Mascote stelute pentru decorarea peretilor clasei”